JAK KUPOWAĆ?

Zakupy w sklepie internetowym pomaranska
 
Zakupów w sklepie internetowym pomaranska można dokonywać:

1. Jako zalogowany już uprzednio użytkownik serwisu – co następuje po dokonaniu pełnej rejestracji przez użytkownika serwisu (bez konieczności dokonania samego zakupu), a wówczas, podczas dokonywania zakupu lub kolejnych zakupów wystarczy, że użytkownik (Klient) poda login i hasło, a jego dane adresowe zostaną automatycznie wypełnione w formularzu Zamówienia lub

2. Bez rejestracji – w tym przypadku nie jest wymagana pełna rejestracja w sklepie internetowym, wystarczy że użytkownik (Klient) poda dane wymagane do realizacji jego Zamówienia (wówczas informacje o Kliencie nie są zapisywane w bazie danych sklepu).
 
Jak zarejestrować się w serwisie internetowym pomaranska?

Rejestracja użytkownika serwisu poprzez założenie własnego konta (Konto Klienta) jest bardzo prosta i przebiega w sposób następujący:
Należy wejść na stronę przeznaczoną do rejestracji i podać jedynie:
swój adres e-mail oraz hasło do konta.
Pozostałe dane Klienta (wskazane na wyświetlonej stronie) można dodać później, gdy Państwo będą składać swoje pierwsze Zamówienie w celu nabycia naszych produktów.
Posiadając już Konto Klienta w naszym sklepie internetowym, będą mogli Państwo dokonywać zakupów bez wypełniania za każdym razem danych adresowych, które wyświetlą się automatycznie.
 
Korzyści z rejestracji

W wyniku rejestracji zyskają Państwo następujące przywileje dedykowane jedynie dla zarejestrowanych użytkowników naszego sklepu:

1. Bieżący dostęp do aktualnych informacji o nowościach i aktualnych promocjach.
2. Posiadanie własnego Panelu, w ramach którego będą Państwo mieli dostęp:
do historii złożonych i zrealizowanych Zamówień;
do aktualnych statusów złożonych i niezrealizowanych Zamówień
do swoich danych teleadresowych