O marce pomaranska

Nasze kosmetyki powstają z myślą o kobietach po 35 roku życia, spędzających wiele godzin w pracy, często w korporacjach przed laptopami, smartfonami, które potrzebują nawilżenia, odżywienia i wzmocnienia swojej skóry.  

W odpowiedzi na te potrzeby powstają kosmetyki o aktywnym i wielofunkcyjnym działaniu aby opóźnić proces starzenia się skóry. Są wynikiem połączenia najnowszej wiedzy biotechnologicznej i wykorzystania natury w jej optymalnej postaci. 

Składnikiem bazowym każdego kosmetyku jest owoc pomarańczy – bogate źródło witamin młodości C i E,  błonnika, potasu, flawonoidów i beta karotenu. Połączenie tych składników chroni komórki przed ich starzeniem się poprzez wpływ na produkcję kolagenu i elastyny – prawdziwej proteiny młodości. Elastyna odpowiada za utrzymanie elastyczności skóry.

Pomarańcze zawierają naturalne antyoksydanty (przeciwutleniacze) pozwalające zachować młodość na długie lata. A wyciąg z komórek macierzystych pomarańczy wpływa na reorganizację i zwiększenie gęstości skóry. Naprawia matrycę pozakomórkową, przyczyniając się do poprawy mikrorzeźby twarzy. Co wpływa na jej gładką i jedwabistą strukturę. 

Proces tworzenia kosmetyków Pomaranska 

Kosmetyki z pomarańczą powstają w najlepszych laboratoriach w Polsce, i są wykonywane przez doświadczone manufaktury.

Składniki użyte przy ich tworzeniu są starannie selekcjonowane i wybierane w najlepszej jakości od dostawców polskich i zagranicznych (Hiszpania, Anglia, Francja, Szwajcaria). Są certyfikowane przez międzynarodowe organizacje tj. ECOCERT, COSMOS, VEGAN. A cały proces pozyskiwania surowca jest oparty na wykorzystaniu darów natury, zgodnie z jej cyklami oraz ze zrównoważonym rozwojem.

 

 Wartości marki  

Kosmetyki z pomarańczą są unikatowe gdyż zaspokajają więcej niż jedną potrzebę pielęgnacyjną naraz: odmładzają, odżywiają i odświeżają, działają długofalowo, są skuteczne, minimalistyczne w opakowaniach i zgodne w 100% z naturą.

Twórczynią marki jest Ewa Pomarańska, miłośniczka natury i harmonijnych metod pielęgnacji ciała. Po kilkunastu latach pracy w bankowości korporacyjnej zaczęła szukać realnych rozwiązań pomagających zachować kobietom młody wygląd. Swoją wiedzę pogłębiała również na kierunku Technologii Produkcji Kosmetyków w Warszawie. Z wykształcenia ekonomista, prywatnie pasjonatka gór i przyrody oraz wszystkiego co z nią związane.